Język:
Język:
Strona główna Trenerzy Jarek Nesterowicz

Jarek Nesterowicz

Jarek Nesterowicz, naturopata, terapueta manualny, trener personalny, dietetyk oraz certyfikowany terapeuta ZOGA Multidimensional Movement.
 Od zawsze pasjonowała go możliwość udoskonalania czy optymalizacji sposobu w jaki funkcjonuje organizm ludzki. Dlatego, pomimo ukończenia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz Nauk Politycznych na Università degli Studi di Milano statale kontynuował swoją edukację w poszukiwaniu prawdziwej pasji, jaką okazał się człowiek. Studiował Filozofię oraz Socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, by szybko zrozumieć, że interesuje go bardziej bezpośrednia możliwość wpłynięcia na poprawę funkcjonowania jednostki ludzkiej. Ta świadomość zaprowadziła go na Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie gdzie ukończył studia podyplomowe na kierunku Fizjoterapii w Sporcie oraz Psychodietetyki. To właśnie tam zrozumiał, że to właśnie praca z ciałem poprzez ruch, terapię manualną oraz odżywianie jest tą metodą pomocy, która interesuje go najbardziej. Na przestrzeni kolejnych lat brał udział w wielu kursach fizjoterapeutycznych, m.in. : First for Function, Manipulacje HVLA czy Athletic 1080 oraz uzyskał certyfikat na poziomie międzynarodowych kwalifikacji EQF 3 oraz EQF 4 jako Professional Gym Instructor and Personal Trainer. Ukończył on również całą ścieżkę edukacyjną w nurcie ZOGA MOVEMENT THERAPY i jest jednym z 13 certyfikowanych terapuetów manulanych na świecie, właśnie w tej metodzie.
Jarek jest prawdziwym entuzjastą bio-hackingu, czyli wprowadzania zmian do sposobu życia, którego celem i metodą jest optymalizacja ciała i umysłu aby doprowadzić do zwiększenia zdrowotności, poprawy samopoczucia, czy zwiększenie wydajności kognitywnych. W swojej pracy terapeuty manualnego stara się połączyć wszelkie elementy składające się na funkcjonowanie jednostki ludzkiej: psychikę, emocje, fizjologię oraz biomechanikę tak by ostatecznie pacjent uzyskał jak największa wolność, komfort oraz swobodę z obcowania ze swoim ciałem.
Na co dzień pracuje z pacjentami manualnie oraz ruchem w nurcie ZOGA Multidimensional Movement, a już niedługo będzie miał przyjemność przedstawić Wam fundamenty tej metody podczas kursów wprowadzających ZOGA Intro.
Wróć do listy trenerów

Nasi partnerzy