Język:
  • en
Język:
  • en
Strona główna Thailand

Thailand

Data: 20.02 – 01.03.2024

Miejsce: Tajlandia, Khao Sok National Park

Zapraszamy Cię na wyjątkowe 10-dniowe odosobnienie w Tajlandii, które jest pełnym zanurzeniem w pracy z ciałem i umysłem. To niepowtarzalna okazja, by na chwilę oderwać się od codziennej rutyny i pozwolić sobie na pełne zanurzenie w praktykach, które przyniosą Ci wewnętrzne uzdrowienie i odnowę.

To podróż, w której to Ty jesteś w centrum, twoim własnym centrum. Podczas tego wyjazdu nauczysz się obserwować i słuchać samego siebie, prowadzić rozmowy ze swoim wnętrzem, wykorzystując jako narzędzie Twoje własne ciało.

Przeniesiemy Cię do miejsca, gdzie poświęcisz czas na poznanie siebie, a także spotkasz nowych ludzi, którzy, tak samo jak Ty, dążą do głębszego zrozumienia swojej duszy oraz dbają o swoją świątynię ciała dając mu ruch, wypoczynek i uwagę.

Podczas pobytu Twoje ciało zgra się z rytmem dżungli i natury. Będziemy budzić się kiedy dżungla się budzi i zasypiać w otoczeniu bujnej zieleni i rozgwieżdżonego nieba.

Każdy dzień zaczynamy od medytacji i powitania słońca, aby przyjąć nowy dzień w spokoju i z radością. Możesz napić się aromatycznej kawy lub czystej wody i poświęcić chwilę na oddech, rozmowy lub przebywanie w naturze.

Następnie pora na ruch. Każdego dnia skupiony na innym obszarze ciała, innych kompetencjach ruchu i innych celach idących w kierunku pełnej swobody i poprawy Twojej relacji z grawitacją. Ruch prowadzony będzie przez doświadczonych instruktorów, których wielość na sali pozwoli na zaopiekowanie się każdym ćwiczącym.

Po intensywnym treningu czeka nas pyszne śniadanie. Każdego dnia możesz wybierać spośród różnych opcji, w tym bezglutenowej, wegańskiej, wegetariańskiej lub mięsnej. Decyzja należy do Ciebie, a nasza wyśmienita kuchnia spełni najwyższe oczekiwania podczas przygotowywania potraw.

Po śniadaniu czas na książkę, pływanie, kajak, kąpiele słoneczne, rozmowę lub ciszę. Przyroda otacza nas zewsząd, wystarczy się rozejrzeć aby móc obserwować dzikie życie, które toczy się wokół.

Możesz umówić się na sesję z jednym z naszych terapeutów oraz wziąć udział w sesji terapeutycznej nadzorowanej i wspomaganej przez Wojtka Cackowskiego, który wspólnie ze swoimi nauczycielami będzie pracował na Twoim ciele wspomagając Cię w procesie oswobadzania Twego ciała w ruchu.

W czasie obiadu często odwiedza nas iceman ,który przywozi nam wspaniałe kokosowe lody 😋

Po obiedzie i krótkim odpoczynku kontynuujemy nasze zajęcia Zoga Movement. Nie zabraknie również pysznych kolacji 🙂

Dla chętnych istnieje także możliwość wyprawy przez dżunglę do jaskini, prowadzonej przez doświadczonych przewodników.

Nie zabraknie:

  1. Intensywnej Pracy z Ciałem i Umysłem: Profesjonalnie przeszkoleni terapeuci będą pracować z Tobą nad ciałem i umysłem, pomagając Ci odkryć głębszą harmonię i równowagę.
  2. Odosobnienia Wewnętrznego: Odkryjesz spokój wewnętrzny i zwiększoną świadomość dzięki sesjom medytacyjnym oraz Zoga Movement
  3. Specjalnie Przygotowane Posiłki: Nasze posiłki są starannie przygotowane, aby wspierać Twoje ciało i umysł podczas intensywnych zajęć. Doświadczysz smaków Tajlandii, która słynie z wyjątkowych dań. Możliwość przygotowania posiłków w uwzględnieniem diet, alergii, nietolerancji pokarmowych.
  4. Zajęcia i Wycieczki: Codzienne zajęcia ruchowe Zoga Movement, i relaksacji połączone z wycieczkami terenowymi, umożliwią Ci odkrycie piękna i kultury tego regionu.
  5. Pełnego Relaksu: Odosobnienie to także czas na regenerację i relaks. Odkryjesz, jak ważne jest zadbanie o swój umysł i ciało, aby osiągnąć wewnętrzną równowagę.

To wyjątkowa okazja, aby oddać się pracy z ciałem i umysłem, wsłuchać się w siebie i odnaleźć głębszy spokój. Niech te 10 dni odosobnienia w sercu Tajlandii staną się transformacyjnym doświadczeniem, które naładuje Cię energią i nową perspektywą. Dołącz do nas, by w pełni zanurzyć się w tej wyjątkowej podróży wewnętrznej.

 

Zapisz się na Wyjazd z ZOGĄ

Zobacz galerię:

Cosponsorzy warsztatów


Nasi partnerzy