Język:
Język:
Strona główna Kursy Zoga w Tajlandii, Park Narodowy Khao Sok – 10 nocy

Zoga w Tajlandii, Park Narodowy Khao Sok – 10 nocy

Dane kursu:

Data: 2025

Godziny:

Wykładowcy:
Wojciech Cackowski

Szczegółowe informacje:
+48 602 181 861, dominika@zoga-movement.com, magda@zoga-movement.com


Informacje o kursie

Zoga w Tajlandii, Park Narodowy Khao Sok – 10 nocy

Dołącz do nas i weź udział w 10-dniowym intensywnym odosobnieniu połączonym z praktyką ZOGI w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi.

Prowadzący: Wojciech Cackowski wraz z zespołem

Data: 2025 r Dokładna data zostanie podana wkrótce

Miejsce: Tajlandia, Park Narodowy Khao Sok

Podróż we własnym zakresie. Oferty podróży do Tajlandii możesz sprawdzić na kayak.com lub skyscanner.com. Obecnie jedyną linią lotniczą, która lata bezpośrednio z międzynarodowego lotniska w Bangkoku do Surat Thani, jest Vietjet.

Zakwaterowanie:
Pokoje są wygodne i wyposażone w świeżą pościel, ręczniki, moskitiery i hamaki.
Dostępne są wentylatory, które można używać, gdy jest prąd elektryczny (zazwyczaj od 18:00 do 22:00), oraz gniazdka do ładowania urządzeń.

Dostępne są trzy rodzaje komfortowego zakwaterowania:
9 pokoi jednoosobowych, Jungalows – Retro bungalowy z oknami z tyłu, z hamakiem. Pokoje ze wspólną toaletą/prysznicem/łazienką, z jednym łóżkiem typu king-size.

4 pokoi dwuosobowych, Bungalow Family – Rodzinne – Pokoje przeznaczone dla singli lub rodziny, dwa oddzielne, duże łóżka. Pokój z toaletą. Balkon z przodu pokoju, z hamakiem.

10 pokoi dwuosobowych, Bungalow Deluxe – Wybór idealny dla par, 1 łóżko typu king-size/queen, prywatna łazienka.

Szczegółowe informacje: +48 602 181 861, dominika@zoga-movement.com, magda@zoga-movement.com


Dlaczego Tajlandia?

Pobyt tu jest jak nigdzie indziej na świecie. 10 dni dosłownie „unosisz się” na niezwykle spokojnym jeziorze, otoczonym wspaniałymi formacjami w jednym z ostatnich pierwotnych lasów deszczowych istniejących na tej planecie. Dzika przyroda obejmuje wiele różnych gatunków małp i rzadkich ptaków tropikalnych, jaszczurki a nawet słonie i tygrysy…
Zaznasz tutaj prawdziwej natury i powrotu do prostego, naturalnego rytmu życia z odpowiednią dozą komfortu. Kucharze, którzy są na miejscu, serwują pyszne posiłki składające się ze świeżych ryb, ryżu, mnóstwa owoców i warzyw a także wielu opcji wegetariańskich.

Wszystkie konstrukcje: bungalow, restauracja, sala do jogi, sklepik są „pływające” i są połączone mostami — PŁYWAJĄCE W RAJU🙂

Każdy Bungalow jest prosty a zarazem piękny — drewniana rama łóżka, materac, pościel, poduszki i moskitiera (na życzenie) oraz ręczniki. Przy każdym znajduje się taras i hamak, w którym można się zdrzemnąć, odpocząć, posłuchać dźwięków ptaków i podziwiać niezapomniane widoki.

Prowadzący:

Wojciech Cackowski jest certyfikowanym praktykiem integracji strukturalnej ATSI, posiadającym wykształcenie w zakresie edukacji

sportowej i fizjoterapii. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu łączy terapię manualną i jogę z terapią mięśniowo-powięziową. Jest założycielem projektu Zoga Movement®, na który wpłynęły dogłębne badania nad warstwowym ruchem anatomii powięzi, przeprowadzone na podczas szkoleń sekcyjnych w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Jako certyfikowany nauczyciel Scarwork, Bonework i specjalista w zakresie integracji strukturalnej, przyczynia się do zastosowań klinicznych dla dzieci neurologicznych, skolioz i specjalistów stóp. Zasiadał w zarządzie Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej, kształtując standardy i kierunek.

Wpływ Wojtka rozciąga się na cały świat, ponieważ aktywnie angażuje się w projekty zdrowotne, dzieląc się swoją wiedzą jako częsty prelegent na konferencjach i szkoleniach w Europie, USA i Azji. Jest głęboko zaangażowany w badania dotyczące ruchów warstw powięziowych i klinicznego wpływu integracji strukturalnej.

Obecnie Wojtek zajmuje się nauczaniem metod Scarwork i Bonework oraz współpracą ze specjalistami medycznymi na Ukrainie. Jego wysiłki skupiają się na pomocy pacjentom z bliznami i niemowlętom na oddziale neonatologii, co stanowi kolejny przykład jego zaangażowania w holistyczną opiekę zdrowotną i kompleksowe leczenie.

Prosimy o wypełnienie formularza i zaakceptowanie regulaminu indywidualnie przez każdą osobę uczestniczącą w wyjeździe.

Cosponsorzy warsztatów


Wróć do listy kursów